پلاگیران چیست؟

پلاگیران چیست؟

برای توضیح این سیستم، ابتدا لازم است ،  بررسی سرقت ادبی یا (Plagiarism Checking) شرح داده شود. احتمالا تا کنون برای شما رخ داده است که مقاله ای که نگارش نموده اید به دلیل درصدی شباهت متنی در مجلات معتبر در همان ابتدای فرایند ارزیابی توسط سردبیر یا داوران مجله رد شده باشد یا برای بازبینی برگشت داده شده است. حتی بیشتر مواقع نیز بدون ذکر دلیل مشخصی مقاله شما مناسب برای انتشار، شناخته نشده است. آمار نشان داده است که یکی از دلایل اصلی رد شدن مقالات انگلیسی نویسندگان فارسی زبان در مجلات معتبر علمی بین المللی و مجلات انگلیسی زبان داخلی تشابه متنی است که به سرقت ادبی یا Plagiarism  مشهور است. در اکثر موارد این اتفاق سهوی پیش می آید و نویسنده با رعایت تمامی مضامین اخلاقی و اصول نگارش ، مقاله را تکمیل کرده است.

شناسایی و گزارش سرقت ادبی توسط نرم افزار های پیشرفته با ساختار پیچیده انجام می شود. به نحوی که تمامی جملات و عبارات مشابه در متن های مقالات و کتابهای در دست چاپ و همچنین مقالات چاپ شده در زمینه مرتبط در زمان کوتاهی مورد اسکن و مقایسه قرار می گیرد. در پایان، بخش های مشابه بعنوان کپی یا سرقت ادبی معرفی میشود و بدان معناست که نویسنده در این بخش ها را از علم سایرین بدون اینکه خود فکر و اندیشه ای داشته باشد، استفاده کرده است .

برای جلوگیری از سرقت ادبی، شما همیشه باید با توجه به دستورالعمل نگارش علمی و بدون خیانت به اصل موضوع به یافته های نویسنده مرجع رفرانس دهید. موسسهPlagiran.com   با طراحی نرم افزاری پیشرفته انحصاری دسترسی به بیش از 10 میلیارد منبع مکتوب آرشیو شده در دیتابیس دانشگاه ها و منابع منتشر شده ، مقاله انگلیسی شما را اسکن کرده و با هزینه بسیار اندک موارد احتمالی سرقت ادبی را به شما گزارش خواهد داد.

فایل گزارش شامل درصد کلی تشابه متن ، لینک های تشابه و بخش های مشابهت در متن با رنگ های متفاوت می باشد و در فرمت PDF در مدت زمان حداکثر دو روز پس از ثبت سفارش ارایه می گردد.

کلیه مجلات پژوهشی دانشگاهی جهت چک کردن سرقت ادبی شامل تخفیف ویژه میشوند. جهت اطلاعات بیشتر با مدیریت سایت تماس حاصل نمایید.

سامانه پشتیبانی

ساعات پاسخگویی تلفنی شرکت: 

8:30 صبح الی 3 عصر

4:30 عصر الی 8:30 عصر

پشتیبانی آنلاین از طریق ثبت نام در سامانه بصورت تمام وقت.

آماده دریافت کلیه نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

اطلاعات تماس

نشانی : فارس ، شيراز ، خیابان عفیف آباد ،جنب بیمارستان دکتر میر، ساختمان 101، طبقه همکف واحد 2  - کدپستی: 7173783863

شماره های تماس: 09178187263 - 09368238329 - 07136263545

شماره تلگرام و واتس اپ: 09368238329

پست الکترونیک: miladparscompany@gmail.com

نماد اعتماد الکترونیک

logo-samandehi